RankingFryzjerów.pl powstał jako odpowiedź na często pojawiający się problem - trudność w wyborze odpowiedniego zakładu fryzjerskiego i porównaniu usług fryzjerskich w danej okolicy. Stworzyliśmy ranking, który umożliwia łatwe odnalezienie fryzjerów wartych uwagi. Specjalny algorytm układa ranking biorąc pod uwagę ocenę punktową firmy, liczbę opinii, liczbę wyświetleń wizytówki, a także kilka innych parametrów wizytówki. Robimy wszystko, aby najwyższe pozycje w rankingu zajmowały rzeczywiście najlepsze salony fryzjerskie.

Jednym z największych wyznaczników popularności rankingu, jest rosnąca z dnia na dzień pozycja naszych stron w wyszukiwarce Google. To przekłada się na liczbę odwiedzin wizytówek naszych klientów.

Jesteśmy dumni, że odwiedza nas coraz większa liczba internautów, biorąc przy tym aktywny udział w rozwoju rankingu poprzez dodawanie rzetelnych opinii o firmach, które się w nim znajdują.

Serwis RankingFryzjerów.pl stworzyliśmy z największą starannością, tak żeby korzystało się z niego łatwo i wygodnie. Nieustannie pracujemy nad poprawą funkcjonalności i rozszerzeniem naszej oferty - zarówno dla firm, jak i w zakresie tego co możemy zaoferować użytkownikom.

Kto jest właścicielem serwisu?

Serwis RankingFryzjerów.pl jest prowadzony przez firmę Vitri Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą we Wrocławiu. Więcej informacji na temat firmy oraz możliwości kontaktu z nami zamieściliśmy na stronie Kontakt.

Co chcemy osiągnąć?

Naszą misją jest pokazanie firmom, również tym które jeszcze boją się świata cyfrowego, że internet jest ich szansą na rozwój. Wierzymy, że poprowadzimy je „za rękę” w kierunku źródła nowych klientów.

Skąd pozyskujemy dane?

Dane o firmach w rankingu pozyskujemy z ogólnodostępnych źródeł, takich jak wyszukiwarki internetowe, katalogi czy Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej. Część wizytówek została dodana przez właścicieli firm, którzy odwiedzili nasz serwis.

Czy korzystanie z serwisu jest płatne?

Dla użytkowników odwiedzających serwis w poszukiwaniu informacji o salonach fryzjerskich, serwis jest bezpłatny. Dla salonów fryzjerskich przygotowaliśmy ofertę - zarówno w wersji płatnej jak i darmowej.

Poznajmy się lepiej!

Przewodnik po serwisie RankingFryzjerów.pl

Pobierz teraz!

lub obejrzyj w przeglądarce